شنبه 29 سرطان، 1398

جمع‌آوری موترهای زرهی شورای امنیت از نزد مقامات پیشین حکومتی

حکومت به جمع‌آوری ۲۲ عراده واسطه زرهی‌ای مباردت ورزیده است که ازسوی حنیف اتمر مشاور پیشین امنیت ملی ریاست‌جمهوری به مقامات رده بالای حکومتی، برخی از اعضای مجلس نمایندگان و شخصیت‌های متنفذ سیاسی توزیع شده بودند.

به‌گزارش خبرگزاری مرکزی، پولیس برای جمع‌آوری ۲۲ عراده واسطه‌ی زرهی دفتر شورای امنیت ملی که در نزد شماری از مقام‌های پیشین حکومتی و اعضای مجلس نمایندگان است اقدام کرده است.

حمدالله محب، مشاور امنیت ملی هفته پیش به نیروهای امنیتی دستور داده است تا ۲۲ عراده واسطه‌ی زرهی که در زمان حنیف اتمر، مشاور پیشین امنیت ملی به‌شماری از مقام‌های دولتی داده شده است را جمع‌آوری کنند.

براساس یکی از فهرست‌های تهیه شده از سوی شورای امنیت ملی، ۲۲ عراده واسطه نقلیه نزد شماری از مقام‌های پیشین حکومتی و اعضای مجلس نمایندگان است که در زمان محمد حنیف اتمر توزیع شده است.

این وسایط نقلیه شامل لندکروزرهای زرهی، فورد پیکب، کرولا، هایلکس، نیسان و لندکروزر ساده است که از سوی دفتر شورای امنیت به مقام‌های دولتی داده شده است.

براساس دستور محب، نیروهای امنیتی بایستی وسایطی که مشخصات آن در جدول درج شده، به‌شمول وسایط زرهی و ساده دفتر شورای امنیت ملی که در نزد حنیف اتمر است، را جمع‌آوری کنند.

موترهای زرهی و ساده دفتر شورای امنیت ملی به سید رضا محمدی، تمیم عاصی، سید خلیل انوری، نیلوفر ابراهیمی، گل‌پاچا مجیدی، هیلی ارشاد، دین محمد جرأت، مطیع‌الله، فضل‌الدین، صبغت‌الله هوتک، انجنیر محمد خان، غلام نبی فراهی، عبدالغفور لیوال، وحیدالله سباوون، زلمی مجددی، حزب اسلامی، احمد سمیع، محمد سلیمان کاکر، نصرالله ستانکزی و حنیف اتمر داده شده است.
در همین حال نصرت رحیمی، سرپرست دفتر سخنگوی وزارت داخله می‌گوید که تمام وسایط دولتی که در نزد برخی از اراکین دولتی که قبلاً وظیفه داشته، وجود دارد توسط پولیس جمع‌آوری می‌شود.

640 بازدید

به اشتراک بگذارید

خبرگزاری مرکزی - © 2019