یکشنبه 1 ثور، 1398

احتمال سقوط حکومت پاکستان

مسئولان حزب مردم پاکستان می‌گویند، عمران خان توانایی مدیریت اقتصاد کشور پاکستان را ندارد و حکومت او زیاد دوام نخواهد آورد.

به گزارش خبرگزاری مرکزی، روزنامه «داون» پاکستان گزارش داده است که «آصف علی زرداری»، در میان جمعی از مردم شهر صدیق آباد این کشور با انتقاد شدید از سیاست‌های «عمران خان»، نخست وزیر جدید پاکستان گفته است که وی قادر به مدیریت درست از اقتصاد کشور نیست و حتی نمیتواند وعده های بی اساس خودش را محقق کند.

او ادامه داد: «حکومت عمران خان دوامی نخواهد کرد و در آینده نزدیک شاهد سرنگونی این حکومت میباشیم.»

زرداری همچنان وعده داد که حزبش بزودی قدرت را بدست خواهد گرفت و به مناطقی که در آن نفت و گاز استحصال میشود امتیاز خاص داده خواهد شد.

در عین حال، سخنگوی حزب مردم گفت که نخست وزیر پاکستان در 100 روز نخست کاری خود هیچ کار تاثیرگذاری انجام نداده است و قسمیکه با رویا پردازی و وعده‌های دورغین به روی کار آمده بود در جریان این 100 روز نیز مردم را در سونامی تورم و گرانی غرق کرده است.

این در حالی است که در این اواخر همزمان با گذشت بیشتر از 3 ماه از دوره کاری حزب تحریک انصاف پاکستان به رهبری عمران خان، انتقادهای شخصیت‌های سیاسی و احزاب از نحوه عملکرد وی در بخش‌های مختلف دولت به ویژه اقتصاد شدت گرفته است.

685 بازدید

به اشتراک بگذارید

خبرگزاری مرکزی - © 2019