جمعه 9 حوت، 1398

پرداخت حق سکوت از سوی ترامپ به ۱۰۰ زن برای جلوگیری از افشاگری‌های جنسی

استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید ادعا کرده وکلای رئیس‌جمهور آمریکا در دوران رقابت‌های انتخاباتی به 100 زن که او با آنها رابطه جنسی داشته، حق السکوت پرداخت کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مرکزی، «استیو بانون»، استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید ادعا کرده وکلای «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور فعلی آمریکا در دوران رقابت‌های انتخاباتی به 100 زن که او با آنها رابطه جنسی داشته، حق السکوت پرداخت کرده‌اند.

این خبر را دیلی‌میل دیروز یک‎شنبه(24جدی) بعد از آن گزارش داده که روز گذشته «وال‌استریت‌ژورنال» فاش کرده بود قبل از انتخابات، یکی از وکلای ترامپ به یک هنرپیشه سابق فیلم‌های مستهجن به نام «استفانی کلیفورد» 130 هزار دالر حق السکوت پرداخت کرده بود؛  استفانی کلیفورد در قبال دریافت این مبلغ تعهد کرده بود از گفت‌وگو در مورد ارتباط جنسی خود با دونالد ترامپ خودداری کند.

«بانون» در کتاب «آتش و خشم» مدعی شده «کلیفورد» تنها کسی نبوده که این حق‌السکوت را دریافت کرده است. به گفته «بانون»، ترامپ در جریان رقابت‌های انتخاباتی، و زمانی که ماجرای روابط جنسی او به چالشی دردسرساز تبدیل شده بود،  به دست‌کم 100 زن رشوه داده بود تا از افشاگری علیه او خودداری کنند.

1,867 بازدید

به اشتراک بگذارید

خبرگزاری مرکزی - © 2020