پنج شنبه 31 جوزا، 1397

ورزش افغانستان، صاحب «برند» مشخص شد

1 (2)

«برند» جدید لباس های تیم های ملی ورزشی افغانستان در رقابت های بین المللی از سوی ریاست تربیت بدنی و ورزش معرفی شد.

از این به بعد ورزشکاران افغانستان، با یک لباس واحد و مشخص در رقابت ها و میادین بین المللی حاضر خواهند شد.

کرام الدین کرام سرپرست ریاست تربیت بدنی و ورزش معرفی برند مشخص برای تیم های ملی کشور را یک گام بلند و موثر برای شناسایی بهتر ورزشکاران افغانستان در میادین بین المللی میداند.

کرام که این برنامه شامل چندین بخش مهم می باشد که شامل ساخت لباس های مخصوص کلیه تیم های ملی افغانستان در میادین و رقابت های بین المللی، تهیه لباس مشخص برای فدراسیون های مختلف ورزشی و رشته های گوناگون می باشد.

هم چنان به گفته وی، بخش دیگر این برنامه این است که این فدراسیون ها و رشته های ورزشی تا زمانی از این لباس ها و تحت حمایت ریاست تربیت بدنی استفاده خواهند کرد که به خودکفایی دست پیدا کنند.

به گفته وی، این فدراسیون ها و رشته های ورزشی می توانند با رسیدن به خودکفایی، برند خاص و مشخص خود را تهیه و لباس های شان را نیز بر اساس همان برندهای خاص تهیه نمایند.

وی هم چنین در مورد مشکلات پیش آمده میان ریاست تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک نیز اظهار داشت که پس از جدایی قانونی ریاست تربیت بدنی و کمیته ملی المپیک، مشکلاتی میان این دو نهاد به وجود آمده است و با تاکید بر این که این مشکلات به زودی مرفوع خواهند شد، اظهار داشت: جدایی این دو نهاد، یک امر جهانی و قابل قبول بوده است و این دو نهاد باید در هماهنگی با هم، اما جدا از هم به حمایت از ورزش و ورزشکاران کشور بپردازند.

معرفی برند مشخص تیم های ملی افغانستان می تواند گام مهمی در راستای پیشرفت و ترقی جامعه ورزشی کشور و هم چنان معرفی ورزش افغانستان در میادین جهانی می باشد.

آدرس کوتاه این مطلب:
http://markazipress.com/?p=2691

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگزاری مرکزی - © 2018