پنج شنبه 31 جوزا، 1397

هندوستان میزبان پاورلفتینگ کاران افغانستان و جهان

2

رقابت های جهانی پاورلفتینگ با حضور تعداد قابل توجهی از ورزشکاران این رشته ورزشی و هم چنان با حضور تیم ملی پارولفتینگ افغانستان در هندوستان آغاز می شود.

برای حضور در این رقابت ها، تیم ملی پاورفتینگ افغانستان امروز عازم شهر جمشیدپور هندوستان می شود.

رقابت های اوپن جهانی پاورلفتینگ سر از تاریخ 16 ماه دسمبر در شهر جمشیدپور هندوستان دایر می شود و پاورلفتینگ کاران افغانستان نیز در ترکیب یک تیم 22 نفره، در این رقابت ها اشتراک می ورزد.

تیم ملی پاورلفتینگ افغانستان، دو ماه پیش از این در رقابت های آماتور این رشته ورزشی در تگزاس ایالات متحده امریکا حضور یافته بود و با کسب 15 مدال، شامل چهارده طلا و یک برنز، دست آورد درخشانی از خود برجای گذاشتند و اکنون در رقابت های اوپن نیز به دنبال افتخارآفرینی مجدد می باشد.

مسئولین و ورزشکاران این رشته ورزشی از آمادگی های شش ماهه برای حضور قدرتمند در این رقابت ها سخن می گویند.

خواجه فرید صدیقی رییس فدارسیون پاورلتفینگ می گوید که این تیم با ترکیب 22 ورزشکار به این مسابقات می رود و امیدواری زیادی وجود دارد که بتوانیم باری دیگر برای کشور دست به افتخارآفرینی بزنیم.

همانگونه که از نام این رقابت ها «اوپن» مشخص است، در این رقابت ها، ورزشکاران هم می توانند در قالب تیم های ملی کشورشان حضور پیدا کنند و هم در صورت عدم حضور کشورها، ورزشکاران به صورت انفرادی نیز حاضر می شوند.

خبرگزاری مرکزی – کابل

آدرس کوتاه این مطلب:
http://markazipress.com/?p=378

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگزاری مرکزی - © 2018